QuickPay payment gateway (7.x-1.12) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Swedish
te: స్వీడిష్
