QuickPay payment gateway (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Refund
es: Reembolso

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Norwegian
es: Noruego

en: Polish
es: Polaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Test settings
es: Opciones de Prueba

en: Capture
es: Captura

en: Credit card
es: Tarjeta de crédito

en: Order total:
es: Total del pedido:

en: Current balance:
es: Balance actual:

en: Test mode
es: Modo de Prueba

en: Language of the user
es: Idioma del usuario

en: Faeroese
es: Feroés
