QuickPay payment gateway (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Faeroese
km: ហ្វ៊ែរ៉ូអ៊ីស
