QuickPay payment gateway (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Faeroese
ml: ഫയറോസ്
