QuickPay payment gateway (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Approved
bg: Потвърдени

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Faeroese
bg: Фарьорски
