QuickPay payment gateway (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Approved
cs: Schváleno

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Refund
cs: Refundace

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Polish
cs: Polsky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Capture
cs: Zachytit

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Order total:
cs: Objednávka celkem:

en: Current balance:
cs: Současná bilance:

en: Language of the user
cs: Výchozí jazyk uživatele
