QuickPay payment gateway (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન
