QuickPay payment gateway (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Approved
it: Approvato

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Refund
it: Rimborso

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco

en: Polish
it: Polacco

en: Swedish
it: Svedese

en: Test settings
it: Impostazioni test

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Order total:
it: Totale ordine:

en: Current balance:
it: Saldo corrente:

en: Language of the user
it: Lingua dell'utente
