QuickPay payment gateway (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: English
lt: Anglų

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Order total:
lt: Užsakymo suma:

en: Current balance:
lt: Dabartinis balansas:

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba
