QuickPay payment gateway (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
