QuickPay payment gateway (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Polish
lv: Poļu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Order total:
lv: Pasūtījuma kopsumma:

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda
