QuickPay payment gateway (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Polish
kk: Полдық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Faeroese
kk: Фарер
