QuickPay payment gateway (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Language of the user
eu: Erabiltzailearen hizkuntza

en: Faeroese
eu: Faeroesera
