QuickPay payment gateway (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Order total:
pl: Suma zamówienia:

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Order balance: @balance
pl: Bilans zamówienia: @balance

en: Language of the user
pl: Język użytkownika

en: Faeroese
pl: Farerski

en: Cancel transaction
pl: Anuluj transakcję
