QuickPay payment gateway (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Polish
hr: Poljski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Faeroese
hr: Farski
