QuickPay payment gateway (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Faeroese
ta: பெரோசி
