QuickPay payment gateway (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Swedish
eo: Sveda

en: Faeroese
eo: Feroa
