QuickPay payment gateway (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Faeroese
hy: ֆարեերեն
