QuickPay payment gateway (7.x-1.8) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Test settings
ja: Test の設定

en: Visa
ja: VISA

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Order total:
ja: 注文合計:

en: Current balance:
ja: 現在の残高:

en: Language of the user
ja: ユーザーの使用言語

en: Faeroese
ja: フェロー語
