QuickPay payment gateway (7.x-1.8) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Refund
nl: Restitutie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Norwegian
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Test settings
nl: Instellingen testen

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Order total:
nl: Totaal bestelling:

en: Current balance:
nl: Huidige balans:

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: Faeroese
nl: Faeröers

en: Cancel URL
nl: Annulerings-URL

en: Payment captured.
nl: Betaling vastgelegd.
