QuickPay payment gateway (7.x-1.8) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: German
ug: گرمانچە

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Language of the user
ug: ئەزالار ئىشلەتكەن تىل
