QuickPay payment gateway (7.x-1.9) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu
