QuickPay payment gateway (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Faeroese
cy: Ffaröeg
