QuickPay payment gateway (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Order total:
el: Σύνολο παραγγελίας:

en: Current balance:
el: Τρέχον υπόλοιπο:
