QuickPay payment gateway (7.x-1.9) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Refund
fr: Remboursement

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: Polonais

en: Swedish
fr: Suédois

en: Test settings
fr: Paramètres de test

en: Capture
fr: Capturer

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: Order total:
fr: Montant total de la commande :

en: Current balance:
fr: Solde actuel :

en: Test mode
fr: Mode test

en: Payment cancelled.
fr: Paiement annulé.

en: Language of the user
fr: Langue de l'utilisateur

en: Faeroese
fr: Féroïen

en: Finalize
fr: Finaliser

en: Payment captured.
fr: Paiement capturé.

en: Authorization: @amount
fr: Autorisation : @amount
