QuickPay payment gateway (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Order total:
sk: Objednávka celkom:

en: Current balance:
sk: Aktuálny zostatok:

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Language of the user
sk: Jazyk používateľa

en: Faeroese
sk: Faerčina

en: Payment captured.
sk: Platba zachytená.
