QuickPay payment gateway (7.x-1.9) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Polish
tr: Lehçe

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Test settings
tr: Test ayarları

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Order total:
tr: Şipariş bedeli:

en: Current balance:
tr: Mevcut bakiye:

en: Language of the user
tr: Kullanıcının dili

en: Cancel URL
tr: İptal URL'si
