QuickPay payment gateway (7.x-1.12) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن

en: Polish
ur: پولش

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Faeroese
ur: فروسیائی
