QuickPay payment gateway (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Polish
mn: Польш

en: Swedish
mn: Швед
