QuickPay payment gateway (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: PayPal
mr: पे पल

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Swedish
mr: स्वीडिश
