QuickPay payment gateway (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina
