QuickPay payment gateway (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Swedish
sq: Suedisht
