QuickPay payment gateway (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Test settings
sv: Testa inställningarna

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Order total:
sv: Total beställning:

en: Current balance:
sv: Nuvarande saldo:

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Test mode
sv: Testläge

en: Language of the user
sv: Användarens språk

en: Faeroese
sv: Färöiska
