QuickPay payment gateway (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
