QuickPay payment gateway (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: API key
vi: khóa API

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Current balance:
vi: Số dư hiện thời

en: Private key
vi: Khóa bí mật
