QuickPay payment gateway (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Polish
ca: Polonès

en: Swedish
ca: Suec

en: Test settings
ca: Configuració de prova

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Order total:
ca: Total de la comanda

en: Current balance:
ca: Saldo actual:

en: Private key
ca: Clau privada

en: Language of the user
ca: La llengua de l'usuari

en: Faeroese
ca: Feroès
