QuickPay payment gateway (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska

en: Polish
is: Pólska

en: Swedish
is: Sænska

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Order total:
is: Heildarupphæð pöntunar:

en: Language of the user
is: Tungumál notanda

en: Faeroese
is: Færeyska
