QuickPost Bookmarklet (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Page title
es: Título de la página

en: Page URL
es: URL de página

en: Token
es: Comodín

en: Content Type
es: Tipo de contenido
