QuickPost Bookmarklet (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Token
gl: Símbolos

en: Content Type
gl: Tipo de Contido
