QuickPost Bookmarklet (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Token
ja: トークン

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Available Tokens
ja: 使用可能なトークン
