QuickPost Bookmarklet (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Token
uk: Замінник

en: Body Template
uk: Шаблон тіла

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Available Tokens
uk: Доступні замінники

en: Additional Options
uk: Додаткові параметри
