QuickPost Bookmarklet (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page URL
da: Side URL

en: Token
da: Symbol

en: Body Template
da: Brødtekst-skabelon

en: Content Type
da: Indholdstype
