QuickPost Bookmarklet (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page URL
pl: URL strony

en: Token
pl: Wzorzec

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Available Tokens
pl: Dostępne tokeny

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje
