QuickPost Bookmarklet (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Available Tokens
nl: Beschikbare tokens
