QuickPost Bookmarklet (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Token
tr: Simge

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi
