QuickPost Bookmarklet (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Page title
fr: Titre de page

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Available Tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles
