QuickPost Bookmarklet (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Token
hu: Vezérjel

en: Body Template
hu: Törzssablon

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Available Tokens
hu: Elérhető vezérjelek
