QuickPost Bookmarklet (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Token
ru: Токен

en: Body Template
ru: Шаблон Тела

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Available Tokens
ru: Доступные шаблоны замены

en: Additional Options
ru: Дополнительная настройка
