QuickPost Bookmarklet (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Body Template
ca: Plantilla de cos

en: Content Type
ca: Tipus de contingut
