QuickPost Bookmarklet (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Content Type
sv: Innehållstyp
